تبلیغات
کلبه علم - جزوه فصل اول زیست یازدهم ( استاد غلامی )
جزوه فصل اول زیست یازدهم ( استاد غلامی )
امروز جزوه فصل اول زیست یازدهم را برای دانش آموزان سال یازدهم و کنکوری آماده کرده ایم. جزوه فصل اول زیست یازدهم شامل توضیحاتی کامل از بخش های مختلف فصل تنظیم عصبی است و مطالب مفهومی موجود در بخش به طور کامل کامل شرح داده است و نکات پیرامون تصاویر موجود در فصل اول زیست یازدهم بصورت کامل شرح داده شده است .همچنین برای مرور سریع فصل یک زیست یازدهم مطالب فصل تنظیم عصبی به صورت خلاصه  و جمع بندی در انتهای جزوه گنجانده شده است.
 جزوه فصل اول زیست یازدهم ( استاد غلامی )


درباره فصل اول زیست یازدهم

در این قسمت با توجه به  اهمیت نحوه ی مطالعه ی فصل اول زیست یازدهم و سایر فصل های کتاب زیست یازدهم جهت آمادگی در کنکور سراسری به روش های مطالعه زیست شناسی در کنکور سراسری می پردازیم.اگر نگاهی به سوالات کنکور سراسری 96 و یا سال های قبل تر داشته باشیم می بینیم که نحوه ی طرح سوالات به شیوه ی است که فقط حفظ کردن مطالب نمیتواند نیاز شما را در پاسخ دادن به سوالات زیست شناسی در کنکور برطرف کند و باید علاوه بر آن نحوه ی مطالعه ی خود را بصورت مفهومی و ترکیبی نیز انجام دهید. به طور مثال شما میتوانید مطالب فصل اول زیست یازدهم را با فصل دستگاه حرکتی زیست سال یازدهم ترکیب کنید که موضوع ترکیب فصل های مختلف از بخش های مورد سوال در درس زیست کنکور تجربی است.

در واقع باید دانش اموز سال یازدهم به سطح بالایی از توانایی در این موضوع رسیده باشد که بتواند مطالب فصل های مختلف زیست یازدهم را با هم ترکیب و همچنین بتواند این مطالب را با زیست سال دهم و یا زیست سال های بالاتر ترکیب کند. بخش دیگر سوالات بر مفهوم مطالب استوار است و شما باید مطالب را بصورت عمقی مطالعه نمایید و نکات مفهومی را از آن استخراج کنید. البته برای تسلط بر این موضوع شما میتوانید از منابع کمک درسی و جزوه های زیست شناسی که توضیحات آنها بصورت مفهومی و مقایسه ای و ترکیبی و تعمیمی است استفاده نمایید.


فصل اول زیست یازدهم در دو بخش تهیه و تنظیم شده است . در بخش اول فصل تنظیم عصبی درباره ی  یاخته های بافت عصبی صحبت میکند و در مورد انواع یاخته ی عصبی و نحوه ی شکل گیری پیام عصبی و ... توضیح می دهد. در بخش دو فصل اول زیست سال یازدهم در مورد ساختار دستگاه عصبی که شامل دستگاه عصبی مرکزی و دستگاه عصبی محیطی و دستگاه عصبی جانوران توضیح میدهد.

دانش آموزان سال یازدهم لطفا نظر خودتون رو در مورد جزوه فصل اول زیست یازدهم در قسمت نظرات برامون بنویسین خوشحال میشیم که نظرات شما رو بدونیم.

منبع :همکلاسیآیکون دانلود از یوزنامه - وبلاگ موتور جستجو یوز - ابعاد تصویر 512x52px


برچسب ها: جزوه فصل 1 زیست یازدهم، کلبه علم، محسن عبدلی، جزوه یازدهم، زیست،  

تاریخ : سه شنبه 12 تیر 1397 | 07:37 ب.ظ | نویسنده : محسن عبدلی | نظرات
.: Weblog Themes By M.Abdoli:.